Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Devilcs Community

Welcome to our community

CSGO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.72

CSGO.DEVILCS.RO

WE ARE THE BEST SINCE 2015

Recommended Posts

Un tanar se adreseaza tatalui prietenei sale, care era un pasionat al obiceiurilor orientale:
- Domnule, am venit sa va cer mana fiicei dumneavoastra!
- Tinere, ca sa pot sa-ti dau un raspuns, trebuie sa ma consult mai intai cu Marele Dragon, asa cum fac toti oamenii din Orient!
- Sa stiti ca nu este nevoie, noi am primit deja acceptul sotiei dumneavoastra.

Doi ursi stau de vorba, inainte de hibernare si privesc cum frunzele cad din copaci. Unul dintre ei zice:
- Odata si odata, tot ma trezesc eu mai din timp sa vad cine lipeste frunzele la loc!

Vine ginerele acasa, isi scoate camasa, se intoarce cu spinarea la soacra-sa si spune:
– Scuipa!
– Ce ai, ti-e rau, cum pot sa scuip eu ginerele?!
– Am zis sa scuipi, scuipa!
– Dar de ce?
– Doctorul a spus ca reumatismul se trateaza cu unguent pe baza de venin de vipera!

Muma Padurii iese la plimbare prin tinutul proaspat inverzit, cu un corb asezat pe umar. Pe drum, vrajitoarea intalneste un tanar ratacit si, patrunsa de valul primavaratic, ii spune acestuia:
– Daca recunosti faptura care sade la mine pe umar, iti voi darui o noapte de dragoste.
Tanarul vede cat de urata este, se “concentreaza” si zice:
– Un bou?…
La care vrajitoarea:
– Bou esti tu, dar treaca de la mine…

19 Februarie 2019

Tatal arab scrie fiului lui care invata in America la universitate:
– Fiul meu as vrea sa plantez niste cartofi in gradina, dar sunt batran si nu pot si stiu ca daca ai fi fost aici m-ai fi ajutat.
Fiul raspunde la scrisoare:
– Tata sunt aici si nu pot face mare lucru si nu te apuca de sapat ca sa nu dai peste CHESTIA aia.
Dupa primirea scrisorii de catre tata apar la usa FBI, CIA, Armata sapa toata gradina dar nimic.
Scrisoare de la fiu:
– Tata, mai mult de atat nu pot sa fac

O tipa care dorea sa isi vanda masina, isi scrie pe o hartie numarul de telefon si il lipeste pe geamul din spate al masinii. In timp ce era pe strada, primeste un telefon:
-Alo da! Cine este??
-Aici e Politia, suntem in spatele dvs! Opriti pe dreapta pentru ca nu aveti voie sa raspundeti la telefon in timp ce conduceti!