Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Devilcs Community

Welcome to our community

CSGO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.72

GO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.159

Sign in to follow this  
Z E T T

[GO] Reclamatie ~ Bobi-Pedala

Recommended Posts

• Numele dvs: Zett
  • Numele adminului reclamat: Bobi-Pedala
  • Data si ora: 11-05-2019, ora 18:00
  • Motiv reclamatie: Nu are un comportament ok, cer sa primeasca REMOVE.
  • P.S: In a 2-a poza a facut referire la mine, puteam sa-i dau ban dar am zis sa nu, next map a inceput sa ma injure
  • Dovada (SS/Video): https://imgur.com/a/4dnNrVK

Scuze ca ma bag, nu este prima oara cand il vad si eu ca are un comportament neadecvat pe server.

10 hours ago, BlackCocks said:

contra bobi nu mai este admin

Este, verifica inainte de a iti da cu parerea aiurea.

Eram pe server si am plecat putin sa manc ceva, c-am 5 minute, ramasese ZET pe server ca admin ...

Eu fiind pe ts, cand am revenit Bobi imi daduse poke, ca oamenii dau SPAWNKILL pe server, si din cate stiu eu nu e voie Spawnkill,

El ma rugat sa fac ceva, si binenteles am anuntat ca nu e voie Spawn kill sau le dau ban 2 ore, ei Batman Batman.

Si bobi era suparat ca de ce zet nu facea ceva in legatura cu Spanwkill de aia s-a suparat si a vorbit urat...

AM SLOT SLOTU NU FACE PARTE SAU NU ARE NICI O TREABA CU ADMINUL SI 1 ZETT CAND ITI ZIC PE U@ FATI TREABA NU ITI DA CU APREREA SI 2 NU MERITI SA FIIA DMIN PE SV ASTA CA NU AI ACTIVITATE PE TS SI PE SV NU TI-AI FACUT RATIA DE 30 DE ORE PE SAPTAMANA DECI CU UNA CU DOUA NU MERITI ADMINUL . SI CU ASTIA CA TN SI ZETUC NU AM CE SA MAI VB ......

10 hours ago, Bobi-Pedala said:

AM SLOT SLOTU NU FACE PARTE SAU NU ARE NICI O TREABA CU ADMINUL SI 1 ZETT CAND ITI ZIC PE U@ FATI TREABA NU ITI DA CU APREREA SI 2 NU MERITI SA FIIA DMIN PE SV ASTA CA NU AI ACTIVITATE PE TS SI PE SV NU TI-AI FACUT RATIA DE 30 DE ORE PE SAPTAMANA DECI CU UNA CU DOUA NU MERITI ADMINUL . SI CU ASTIA CA TN SI ZETUC NU AM CE SA MAI VB ......

Bai copilasule, eu sunt activ pe server si tu imi spui mie ca nu sunt activ?

Eu dau vote de fiecare data, schimb mapa, ma ocup de codati si ai venit tu sa imi spui mie ca nu sunt activ pe server?

Pe ts am fost activ o perioada, dar nu are rost sa stau pe ts daca nu am microfon, eu nu vad rostul.

Daca este ceva sa imi spuna seneka sa fiu activ pe ts, nu tu, tu esti 0 barat pentru mine, nu imi spui tu mie ce si cum sa fac!!

Si daca ai slot trebuie sa ai un comportament ok pe server, si slotul este o functie!

MAI TRECI PRIN REGULAMENT TE ROG SI NU INFLORI DE LA TINE TE ROG FRUMOS CER PETRU TINE  UN  REMOVE CA AI GRADU DEGEABA CRED CA SI COLEGII MEI AU ACEEASI PROPUNERE

1. Bobi-Pedala e mai mare decat tine cu vreo 5-7 ani si-l faci copil. Esti nesimtit.

2. Daca esti pe server ca admin si cand intru pe teamspeak si nu te vad ai remove.

3. Bobi-Pedala nu trebuie sa judeci ce activitate are fiecare atata timp cat exista fondator care verifica chestiile respective si sunt sanctionati ca atare.

4. Bobi pe viitor un limbaj mai adecvat.

Sanctiuni

Bobi si Zett +1 warning point pe forum. Motiv : Post-Hunt

Avertismente verbale la ambii din cauza limbajului.

Respectati-va unul pe altul. Altfel ne luam ramas bun.

T.C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this