Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Devilcs Community

Welcome to our community

CSGO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.72

CSGO.DEVILCS.RO

WE ARE THE BEST SINCE 2015

s t e f a N

Cerere admin - s t e f a N

Recommended Posts

Nickname: s t e f a N

Primele 7 cifre din CNP: 5010917

Varsta: 17

Experienta admin: 2-3 ani

Ai citit regulamentul: Am citit si nu am înțeles nimic.

Link de la gametracker cu ore: https://www.gametracker.com/player/s%20t%20e%20f%20a%20N/csgo.devilcs.ro:27015/

Admin noapte/zi: Ziua, dar in week-end si noaptea.

Ti-ai rezervat numele pe reznick? (https://www.devilcs.ro/reznick/register.php): Da.

Alte precizari: Doresc sa intru in staff, deoarece nu vad un admin on de 2 zile, cel putin intre orele 12-16 (dupa-amiaza) si sunt foarte multi codati + ca am stat pe ts intr-o zi 5-6 ore si nu am vazut niciun admin on pe ts + sunt si steam ON, in caz de ceva, puteti da usor de mine.

Hai ca s-au buguit, si daca intreb pe chat, nimeni nu raspunde + ca stiu majoritatea adminilor de pe server, cel putin dupa nick.

10 hours ago, s t e f a N said:

Hai ca s-au buguit, si daca intreb pe chat, nimeni nu raspunde + ca stiu majoritatea adminilor de pe server, cel putin dupa nick.

Adica tu te contrazici cu mine, am fost informat de chestia asta si tu imi spui mie ca nu e asa, intelege ca s-au buguit gradele pe server, adminii cand se logheaza nu mai apar in amx_who si nu mai avem acces la comenzi.

Aa si nu le mai apar nici numele pe TAB, nu? Frate, serverul e full codati de 2-3 zile incoace si vreau sa ajut in asta.

Posted (edited)

Bai omule, in ce limba vrei sa-ti vorbesc ca sa intelegi? nu ai la ce sa ajuti caci s-au buguit gradele pe server, normal ca nu mai vezi adminii care erau inainte pe server daca nu mai au grad. Ce e asa greu de inteles?

Edited by Z E T T

Atunci dati contra la toti, sa fie codati full. Bafta, daca asa va place, cereti mai multa activitate pe ts decapt pe joc + ca in momentul de fata 0 oameni pe TS.

Posted (edited)
1 hour ago, s t e f a N said:

Si cu asta am zis tot.

daca vreti sa va certati faceti-o in privat ... ca sa nu luati post-hunt bft

Edited by GGBOY1

2 hours ago, s t e f a N said:

Atunci dati contra la toti, sa fie codati full. Bafta, daca asa va place, cereti mai multa activitate pe ts decapt pe joc + ca in momentul de fata 0 oameni pe TS.

bai omule, nu stiu ce nu intelegi tu, sunt probleme de la host si de la gamemode, nu mai are nimeni grad pe server, nici fondatorii, nu avem ce sa facem

eu cel putin nu te-am vazut activ pe ts3, si acum ca tot sunt pe teamspeak vad asta https://imgur.com/a/YbNzdxn, macar de aveai microfonul oprit sau sunetul

De la mine ai contra!

Guest
This topic is now closed to further replies.