Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Devilcs Community

Welcome to our community

CSGO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.72

GO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.159

KQLY

[Prezentare]- supreme

Recommended Posts

• Numele Real: Fizesan Vasile Adrian
  • Varsta: 16->17 aproape
  • Localitatea: Constanta
  • Ocupatie: Pregatire Maestru in Electronica-Automatizari(reparare/inovatii etc;PC/TV etc) (Student)
  • Masculin/Feminin: Masculin
  • Porecla:Sile/Aditzu/camataru =))
  • Jocuri preferate: cs go/1.6 / FIFA/ ml 
  • Hobby-urile tale: 
  • Interese: sa ajung maestru cum am specificat mai sus sau antrenor de football 
  • ID Contact: nush
  • De unde ai aflat de site?: sunt mai vechi dar mi am pierdut contul/ sunt pasionat de cs si fost detonatore de comm si sv 
  • Ce iti place cel mai mult in aceasta comunitate?: va suntem unii ca fratii si ca suntem mafioti  
  • Cateva cuvinte despre tine: Eu sunt un jucator competitiv/muncitor dar imi place si sa ma distrez ,mai ales caterinca (nu i au pers la misto) . Asa sunt si in viata de zi cu zi ,nu am prietena(nu Am timp...) ;ador cel mai mult cand joc 1.6 sa fac caterinca dar si sa castigam dar cand e serios, e serios.Dar cel mai adesea stau la taclale,nu sunt tryhard pe publice doar ca ma incalzesc uneori ptr mix  sau altceva. Sa ai o zi faina daca ai citit tot.

Am in It autocorectorul

43 minutes ago, TataLor(Florin) said:

Mi-l sugi fmm? 

Dar tu??

2 hours ago, TataLor(Florin) said:

Mi-l sugi fmm? 

Warn pentru lbj.

On 8/1/2019 at 7:37 PM, KQLY said:
  • Numele Real: Fizesan Vasile Adrian
  • Varsta: 16->17 aproape
  • Localitatea: Constanta
  • Ocupatie: Pregatire Maestru in Electronica-Automatizari(reparare/inovatii etc;PC/TV etc) (Student)
  • Masculin/Feminin: Masculin
  • Porecla:Sile/Aditzu/camataru =))
  • Jocuri preferate: cs go/1.6 / FIFA/ ml 
  • Hobby-urile tale: 
  • Interese: sa ajung maestru cum am specificat mai sus sau antrenor de football 
  • ID Contact: nush
  • De unde ai aflat de site?: sunt mai vechi dar mi am pierdut contul/ sunt pasionat de cs si fost detonatore de comm si sv 
  • Ce iti place cel mai mult in aceasta comunitate?: va suntem unii ca fratii si ca suntem mafioti  
  • Cateva cuvinte despre tine: Eu sunt un jucator competitiv/muncitor dar imi place si sa ma distrez ,mai ales caterinca (nu i au pers la misto) . Asa sunt si in viata de zi cu zi ,nu am prietena(nu Am timp...) ;ador cel mai mult cand joc 1.6 sa fac caterinca dar si sa castigam dar cand e serios, e serios.Dar cel mai adesea stau la taclale,nu sunt tryhard pe publice doar ca ma incalzesc uneori ptr mix  sau altceva. Sa ai o zi faina daca ai citit tot.

Am in It autocorectorul

Bine ai venit.

T.C

Guest
This topic is now closed to further replies.