Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Devilcs Community

Welcome to our community

CSGO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.72

GO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.159

Sign in to follow this  
Cenox

Cerere Admin - Cenox

Recommended Posts

Nickname:Cenox

Primele 7 cifre din CNP:5010322

Varsta:14 ani

Experienta admin:Am mai fost admin acum ceva timp si stiu cu ce se mananca aceasta functie.Pe respectiva comunitate am fost admin aproximativ 1 an sau mai mult.

Ai citit regulamentul:Da am citit si l-am uitat.

Link de la gametracker cu ore:https://www.gametracker.com/server_info/csgo.devilcs.ro:27015/top_players/?query=cenox

Admin noapte/zi:Ambele.

Ti-ai rezervat numele pe reznick? (https://www.devilcs.ro/reznick/register.php) Da.

Alte precizari:Acel cont CenoxAdv l-am folosit inainte sa se dea wipe iar acum ca s-a dat am hotarat sa revin cu nume.Vreau sa sincer si sa zic ca nu prea am avut activitate pe team speak, dar daca o sa primesc aceasta sansa promit ca da de acum sa am o activitate foarte mare atat pe server-ul de Counter Strike cat si pe cel de Team Speak.

Multumesc pentru atentia acordata!

▶️ . Nu imi place cum te comporti pe server...

▶️ . Eu cel putin nu te-am vazut in veci pe Ts3.

▶️ . Nu prea esti on pe server... (Din cate vad eu ) sau si cand esti nu vb mai nimica pe chat (y)

▶️ . Eu nu pot sa iti dau sansa pentru fazele de mai sus... scuze.

👉:contra:👈

1.Nu prea te vad activ pe ts/server 

2.Comportul de pe server lasa de dorit 

3.Regulament citit 

4.Cnp corect 

De la mine ai :contra: .Daca ai fost respins aplica dupa 7 zile.Si refa orele pe sv/ts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this