Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Devilcs Community

Welcome to our community

CSGO.DEVILCS.RO

Join now on 89.44.246.72

CSGO.DEVILCS.RO

WE ARE THE BEST SINCE 2015

Sign in to follow this  
ドラゴンロリ

Cerere avatar flipgod

Recommended Posts

<> *Nickname : flipgod

<> *Tipul lucrarii (Avatar/Semnatura/Banner/Logo) :Avatar

<> *Dimensiuni (150x150 - FORUM / 184x184 - STEAM) : 150x150

<> *Link catre ultima cerere facuta : e prima

<> *Stock (link cu imaginea care se doreste a fi prelucrata)https://m.imgur.com/fYDmDOK

<> *Tema :ploaie

<> *Text :flipgod

<> *Scrierea Watermarkului "devilcs" :dEvilCS

<> Alte Detalii : Stiu ca cer ceva destul de greu dar as vrea sa adaugati un efect de ploaie la poza si daca se poate un fulger, iar cand fulgera, caracterul sa se intunece si sa ramana doar un ochi rosu (daca e prea complicat, e destul doar ploaia)

2dAhTcD.gif                 asta e tot ce pot face pt tine poate colegii mei te vor putea ajuta

Lucrarea ceruta de tine are 4 elemente : 1 GIF efect ploaie , 1 GIF efect fulger , 1GIF innegrire imagine pana la ochi , ochi rosu . 

Eu am completat 2 elemente din 4 (ochiul rosu + efect fulger , poate mai bine zis , curent) . Ce ai cerut tu sunt 3 GIF-uri + un element care sa apara la cel de-al 3-lea sau ma rog pe parcursul celor 3 efecte . Si daca cauti tutoriale nu ai sa gasesti deoarece majoritatea lucrarilor prezinta 1 GIF , si anume acela facut de tine , GIF prin timing la un anumit video sau GIF (cum fac de obicei graficienii / designerii) prestabilit , luat de pe net de la resurse photoshop sau de pe deaviant art si adaugat pe imagine cu ajutorul timeline-ului . Personal , nu cred ca este imposibil de facut lucrarea ta , insa mi se pare pierdere de timp , sa stai mai mult pe partea de GIF , decat pe avatarul propriu-zis . 

Poftim si lucrarea mea !

Flip-God-GIF.gif

Vad ca deja ai pus avatarul lui GGBoy . Daca te razgandesti , il ai pe al meu aici . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this