Jump to content

Advert

• New Theme!!!! 1

Lorem Ipsum1 is the text used as an example filler in the printing industry. It was first used in the 15th century by an unknown printer to fill in a sample book. Five centuries later it began to be used by the electronics industry, remaining virtually unchanged. Popularized in the 1960s with publication.

d!abolic 1 Read more
  • New Theme!!!! 2

Lorem Ipsum2 is the text used as an example filler in the printing industry. It was first used in the 15th century by an unknown printer to fill in a sample book. Five centuries later it began to be used by the electronics industry, remaining virtually unchanged. Popularized in the 1960s with publication.

d!abolic 2 Read more
  • New Theme!!!! 3

Lorem Ipsum3 is the text used as an example filler in the printing industry. It was first used in the 15th century by an unknown printer to fill in a sample book. Five centuries later it began to be used by the electronics industry, remaining virtually unchanged. Popularized in the 1960s with publication.

d!abolic 3 Read more
  • New Theme!!!! 4

Lorem Ipsum4 is the text used as an example filler in the printing industry. It was first used in the 15th century by an unknown printer to fill in a sample book. Five centuries later it began to be used by the electronics industry, remaining virtually unchanged. Popularized in the 1960s with publication.

d!abolic 4 Read more
Sign in to follow this  
Raul01

Ban aiurea Raul01

Recommended Posts

• Numele tau: Raul01
  • Numele Reclamantului: rTn
  • Dovada: (Poza sau Video):    https://imgur.com/a/c9QPdkc    // https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1624363 (wg-ul facut de mine)
  • Motiv: vermilion
  • Data & Ora: 21:26:19
    • Alte Argumente: Joc de mult timp pe acest server, insa, de fiecare data cand mi se cerea wargods/poze eram curat. Uite de data asta, apare, acest paralel cu teste WG, insa i-am oferit si o sansa sa imi faca teste TW sau SUPREMO sa nu zica ca folosesc coduri.
    • Ok, mi-ai dat ban pentru vermilion. Stii macar ce este acela? Este ca si un fel de aim, da. Dar arata-mi si mie un demo sau o dovada nush in care mie imi sarea tinta la cap. Imi dai ? Arata-mi o dovada ca "jucam cu wall", joc la sunet baiatul meu. Tu asta rTn cred ca nu stii ce e astas la 14 ani ai tai, inca abea ai dat de sunet.
    • Rog sa se uite un admin cu capacitati mai mari ca si acest incuiat si sa se uite si peste celalalte wg-uri care au fost facute gen ultimele 10 scanari.
    • Ma intrebai de module domnule rTn. ca ce sunt cu alea nu?

ig4icd32.dll (MD5: 9F61F34414955AF151FD6FC78EBF0D7E) (Size: 10811392) -> Unknown
particleman.dll (MD5: E5B46E1830D97A0DB8FE0E1DA3BE7655) (Size: 143360) -> Unknown
GTlib.dll (MD5: 76B950591B24A0A0850EFC39BE6BF053) (Size: 278016) -> Unknown
serverbrowser.dll (MD5: CBCB22656C97C009C1D148F8BF6BC2BC) (Size: 593408) -> Unknown

Cam astea sunt modulele pe care le am in wargods ( puteti verifica chiar voi daca nu ma credeti pe cuvant ).

* Info: Fisierele marcate ca "Unknown" nu inseamna ca fisierele respective sunt cheat-uri, ci inseamna ca nu se cunoaste niciun detaliu despre ele (nici ca sunt cheat-uri, nici ca sunt curate)!
NU putem valida toate fisierele existente pe aceasta lume.

Daca stiai sa faci un test wg calumea dadeai si pe ( (MD5: 9F61F34414955AF151FD6FC78EBF0D7E) ) chestiile astea, sa vezi si tu de la ce sunt acele module, nu ? :) scrie acolo de OPENGL

dar nu de opengl32.dll, intelegi? OpenGL vine de la Settings ( in joc ) -> Video -> Renderer OPENGL. si uita-te si tu la toate informatiile inainte sa acorzi un ban. Nu sa dai pe u@ " sa ii dau ban pentru x sau pentru y" 

Ce propui sa facem?: Sper sa imi iau unban si sa se rezolve ceva, nu stiu, dar sa se rezolve. Va multumesc pentru atentie! O seara placuta!

Edited by Raul01

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this